مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش میگو دریایی خلیج فارس

آنچه در این مقاله میخوانید...

مقایسه میگو صخره ای و سرتیز خلیج فارسقیمت روز میگو دریایی خلیج فارس

میگو دریایی خلیج فارس جزو بهترین میگو های ایران می باشد که در جنوب ایران مصارف بسیار زیاد دارد، این میگو ها مراکز بسیار زیادی در سراسر نقاط کشور به خصوص جنوب دارند که به محض صید ماهی این ماهی ها را به بازار ها عرضه می کنند، البته باید بدانید که میگو ها سایز های متفاوتی دارند که هر کدام برای استفاده و کاربرد های متفاوتی صید می شود.

مرکز فروش میگو دریایی خلیج فارس

مقایسه میگو صخره ای و سرتیز خلیج فارس

مقایسه میگو صخره ای و سرتیز خلیج فارس میگو ها از لحاظ خواص و زیستگاه زندگی با هم تفاوت هایی دارند که نوع آن ها را تغییر می دهند، دریای خلیج فارس دارای انواع مختلفی از میگو ها می باشد که در نقاط مختلف سواحل بوشهر و دریای خلیج فارس یافت می شود و زیستگاه آن ها نیز در همان منطقه است، میگو دریایی از تنوع بیشتری نسبت به میگو های پرورشی بر خوردار می باشد که باعث می شود مقایسه ی آن ها راحت تر شود.

یکی از نکاتی که می توان برای مقایسه میگو صخره ای با میگو سرتیز استفاده کرد نوع زیستگاه این دو نوع میگو می باشد، میگو صخره ای همان طور که از اسمش پیدا است در صخره های نزدیک بندر بوشهر پیدا و صید می شوند اما میگو سرتیز زیستگاهی بسیار متفاوت با میگو صخره ای دارد چرا که میگو سرتیز در مناطقی که رسوب و گل بیشتری دارند صید می شود و برای همین دلیل بعد از صید باید شسته شوند تا گل آن ها به خوبی از بین بروند.

یکی از نکاتی که در مقایسه باید دقت کرد داشتن رنگ میگو ها می باشد، رنگ میگو سرتیز سفید می باشد به صورتی که طرف مغز آن پیدا است اما میگو صخره ای رنگی سرخ دارد و همین طور طولی کوتاه تر از میگو های سرتیز دارد، البته سایز این میگو ها متفاوت می باشند که اکثرا به صورت ریز، متوسط و درشت به بازار ها عرضه می ‌شوند.

قیمت روز میگو دریایی خلیج فارس

قیمت روز میگو دریایی خلیج فارس یکی از پارامتر هایی که در تعیین قیمت روز میگو خلیج فارس تاثیر می گذارد نوع میگو و فصل صید میگو می باشد، زمانی که فصل صید میگو نباشد از میگو های یخ زده استفاده می شوند که تازه نیستند و همینطور قیمت آن ها نیز بالا تر از قیمت میگو تازه می باشد اما زمان صید این میگو ها قیمت کاهش می یابد.

قیمت میگو دریایی بر روی فروش میگو دریایی تاثیرات جدی دارد چرا که با کاهش قیمت میگو توان مردم برای خرید و استفاده از این نوع میگو ها افزایش می یابد و خرید و فروش این میگو ها بیشتر می شود.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید