مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش میگو دریایی تازه

آنچه در این مقاله میخوانید...

راهنمای خرید میگو دریایی تازهخرید مستقیم میگو دریایی تازه

فروش میگو تازه از بازار های فروش محصولات دریایی که از دریا صید و به دست مراکز فروش می رسد ، انجام می پذیرد. میگو دریایی تازه را می توانید به طور مستقیم از این مراکز فروش خریداری نمایید.

مرکز فروش میگو دریایی تازه

راهنمای خرید میگو دریایی تازه

راهنمای خرید میگو دریایی تازه میگو گونه ای از آبزیان می باشد ، که در اکثر آب های جهان شور و شیرین وجود دارد. میگو نیز مانند سایر آبزیان دریایی مورد توجه خیلی از افراد می باشد ، که به صورت پخته شده ، خورده می شود. میگو سرشار از ید ، کلسیم و پروتئین می باشد. همچنین میگو منبع غنی آهن است. خوش طعم بودن و خوشمزه بودن از نکات مهم در انتخاب میگو می باشد.

میگوی تازه بهتر از میگوی منجمد و بسته بندی می باشد. هنگام خرید میگوی تازه حتما باید پوست آن را جدا کنید و شکمش را تمیز کنید. توجه داشته باشید ، که از هر ۱/۵ کیلو گرم میگو پاک نشده ، حدود ۱ کیلو گرم میگوی پاک شده حاصل می شود. پس حتما هنگام خرید به این نکته دقت کنید. میگوی خوب و تازه درشت ، آبدار ، دارای پوست شفاف و سفت می باشد. میگوی تازه نباید خال های سیاه داشته باشد. هرچه اندازه میگو درشت تر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

اگر میگو بوی آمونیاک بدهد ، یعنی میگو فاسد و کهنه می باشد ، بنابراین دقت کنید ، که میگوی تازه بوی دریا و تازگی می دهد. اگر رنگ پوست آن کدر و تیره باشد ، از خریدن آن خود داری کنید ، زیرا همانطور که گفته شد ، میگوی تازه دارای پوست شفاف می باشد. آبدار بودن میگو نیز از نکات مهم هنگام خرید می باشد. انواع میگو های بسته بندی و یخ زده نیز در فروشگاه ها وجود دارد. برای اینکه بتوانید ، آن را استفاده کنید ، یک روز قبل در ظرف درب بسته و داخل یخچال قرار دهید ، تا یخ آن باز شود.

اگر می خواهید ، سریع تر یخ آن باز شود ، زیر آب سرد قرار دهید. برای اینکه بافت آبدار میگو حفظ شود ، به هیج وجه با آب گرم و یا در دمای محیط یخ آن را باز نکنید. برای اینکه بتوانید ، میگو را تازه نگه دارید. داخل یک کاسه یخ بریزید و میگو ها را روی یخ قرار دهید. درب ظرف را ببندید و داخل یخجال نگهداری کنید. برای پاک کردن میگو از بالای شکم شروع به برش زدن کنید. و سپس وم آن را جدا نمایید.

خرید مستقیم میگو دریایی تازه

خرید مستقیم میگو دریایی تازه خرید میگو تازه از بازار محصولات دریایی و مراکز فروش انجام می پذیرد. میگو تازه در فروشگاه های محصولات دریایی به راحتی قابل خرید می باشد.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید