مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید میگو پرورشی جنوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

معرفی انواع میگو پرورشی جنوبقیمت روز میگو پرورشی جنوب

مرکز خرید میگو پرورشی جنوب به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین انجام می شود که نرخ خرید این محصول از طریق سایت ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. مرکز خرید این محصول را با کیفیت و مرغوبیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهند.

مرکز خرید میگو پرورشی جنوب

معرفی انواع میگو پرورشی جنوب

معرفی انواع میگو پرورشی جنوب

انواع میگو جنوب وجود دارد که هرکدام خصوصیات خاصی دارند مثل میگوی سفید هندی، میگو موزی و میگوی سبز ببری و … می باشد. میگوی سفید هندی شاخک های طویلی دارد که رنگ آن شیری است و بدن این گونه به صورت نیمه شفاف است که رنگ بدن آن صورتی کم رنگ متمایل به زرد است. این نمونه در آب های جنوب کشور پرورش داده می شود که در درجه حرارت ۲۲تا ۲۳ و در درجه شوری ۱۵ تا ۲۵ در هزار زندگی می کنند. این نوع میگو خیلی سریع فاسد می شود و بازدهی بالایی دارد‌.

میگو موزی به رنگ زرد کم رنگ است که خال های قهوه ای کم رنگ بر روی بدن آن ها نمایان است این نمونه بسیار شبیه به موز می باشد و در جنوب آب های در درجه حرارت ۲۵تا ۳۲ و درجه شوری ۱۵ تا ۲۵ در هزار زندگی می کنند. این نوع میگو کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد.

قیمت روز میگو پرورشی جنوب

قیمت روز میگو پرورشی جنوب

قیمت روز میگو پرورشی جنوب را می توان از طریق این مرکز استعلام کرد. با توجه به تغییر نوسانات بازار قیمت این محصول متغیر است. میگو پرورشی جنوب درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد. هرچه مرغوبیت این محصول بیشتر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد.

قیمت روز این نمونه با توجه به نرخ خوراک و …. فرق می کند. میگو پرورشی ارزان را می توان از طریق این مرکز که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد خرید، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت میگو داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب میگو را خریداری کنیم.

قیمت میگو پرورشی برای مشتریانی که به صورت جزئی این محصول را می خواهند در بسته بندی مخصوص و با نرخ های مختلف در اختیار آنها قرار داده می شود ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان این محصول هستند برای آن ها عمده ای و قیمت ارزان انجام می گردد.

خریدار عمده میگو پرورشی این محصول را پس از خریداری در بسته بندی مختلف و با توجه به درجه بندی کیفیت و مرغوبیت و به قیمت روز در این مرکز به فروش می رساند.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید