مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید میگو سرتیز بوشهر در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت میگو سرتیز بوشهر، بندرعباس و خوزستان
قیمت میگو سرتیز

تهیه لیست قیمت میگو سرتیز در بازارهای جنوبی ایران و به خصوص در استان بوشهر و منطقه جنوب، از طریق سایتهای اینترنتی ممکن می باشد. سایت شرکت ما آماده همکاری در زمینه تهیه و تامین میگوی مورد نیاز شما مشتریان عزیز در گونه های مختلف و به خصوص میگو سرتیز می باشد.

میگوها از بزرگترین سخت پوستان دریایی بوده که بدن آنها از پوشش کیتینی پوشیده شده است. میگوها جانورانی خونسرد هستند که در آبهای کم عمق دریاها بین ۲۸ تا ۱۸۰ متری و در خلیج فارس بین ۱۵ تا ۲۲ متری و در مناطق سست و نرم زندگی می کنند.

این جانوران آبزی دارای انواع مختلفی می باشند که تمام آنها جنبه تجاری ندارند و به مصرف خوراکی انسان نمی رسند. یکی از انواع آنها میگو سرتیز می باشد. میگو سرتیز یکی از انواع میگو می باشد که تعداد زیادی از آنها در خلیج فارس زندگی می کنند. در این گونه میگو طول ماده ها از نرها بیشتر می باشد. حداکثر طول ماده ها ۱۹ و نرها ۱۵ سانتی متر می باشد.

قیمت میگو سرتیز بوشهر، بندرعباس و خوزستان

قیمت میگو سرتیز از سایر گونه ها کمتر بوده و ارزان تر می باشد. این نوع میگو در آبهای استان هرمزگان، بوشهر و خوزستان یافت می شود ولی به عنوان گونه اقتصادی استان خوزستان به شمار می رود.
یکی از عواملی که باعث شده قیمت میگو سرتیز کمتر باشد، اندازه و سایز آن است. این نوع میگو از اندازه کوچکتری نسبت به میگوی ببری و یا موزی برخوردار می باشد.

سایت ما گونه های مختلف میگو دریایی و پرورشی را به بازار عرضه می نماید. شما می توانید برای تهیه میگو در نمونه های مختلف و در بسته بندی های سفارشی، با کارشناسان فروش ما تماس برقرار نمایید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید