مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده میگو دریایی بوشهر

آنچه در این مقاله میخوانید...

معرفی انواع میگو دریایی بوشهرخرید مستقیم میگو دریایی عمده

انواع میگو دریایی بوشهر به صورت عمده و یا بسته بندی های جزئی در بهترین کیفیت و به صورت تازه با قیمت های مناسب در این مرکز تخصصی عرضه و توزیع میگو انجام می گیرد. میگو یکی از محصولات دریایی بسیار مغذی است که با داشتن منبع بسیار زیادی از امگا ۳ باعث باز شدن رگ های بدن و جلوگیری از لخته شدن خون می شود.

عرضه عمده میگو دریایی بوشهر

معرفی انواع میگو دریایی بوشهر

معرفی انواع میگو دریایی بوشهر استان بوشهر دارای بیشترین میزان از میگو های دریایی بسیارمرغوبی می باشد که دارای طعم فوق العاده و خاصیت های بیشماری می باشد از انواع و گونه های مختلفی که در آب های استان بوشهر موجود می باشند می توانیم به

میگوی ببری لوکسترین
میگوی سفید
میگوی صخره ای
میگوی هندی
میگوی سرتیز

میگوی مونودون اشاره نمود. در میان این گونه های مختلف میگوی ببری و میگوی سفید در حجم بسیار بالا و فراوانی در آب های بوشهر تولید و صید می شوند.

انواع مختلف این گونه های میگو دارای خواص و ویژگی های تغذیه ای متفاوتی می باشند به طور مثال میگوی ببری مقدار بسیار زیادی از ویتامین های B، D، C، نیاسن و امگا ۳ دارد همچنین این نوع میگو بمب اصلی مجموعه ی بالایی از پروتئین ها و فسفر ها می باشد.

میگوی ببری لوکسترین از آبزیانی بسیار پرطرفداری است که به علت خواص فراوان و طعم فوق العاده ای که دارد قیمت بسیار بیشتری دارد و همیشه مورد تقاضای خریداران داخلی و خارجی نیز بوده است.

میگوی سرتیز بوشهر در مناطق گلی دریا زندگی می کند به این خاطر در زمان صید آن حتما باید شسته و تمیز شود تا به فروش برسد. این نوع میگو، بوشهر زیستگاه اصلی آن است.
میگوی صخره ای به میگوی گساری نیز مشهور است به این دلیل که این میگو در مناطق سنگ و صخره ای دریا زندگی می کند و گویش مردمان بوشهر به این مناطق صخره های دریایی گسار می گویند.

خرید مستقیم میگو دریایی عمده

خرید مستقیم میگو دریایی عمده  خرید میگو عمده و به صورت مستقیم از صیادان از طیق خود آن ها و شرکت های که برای آن ها کار می کنند انجام می گیرد.

شرکت های تجاری، نمایندگی های این شرکت ها، پرورش دهندگان، فروشگاه های محصولات آبزی و دریایی حضوری و غیر حضوری (وب سایت ها) همه ی این موارد از مراکزی می باشند که خریداران می توانند با مراجعه به آن ها خرید انواع مختلف میگو دریایی را به صورت مستقیم و عمده انجام نمایند.

قیمت میگو دریایی در این مراکز بسیار مناسب و به صرفه تر می باشد به این خاطر که هزینه های اضافی ناشی از واسطه ها حذف گردیده شده است.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید