مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید میگو عمده بدون واسطه از اینترنت

آنچه در این مقاله میخوانید...

بزرگترین مرکز خرید میگو عمده در بازارملاک قیمت گذاری خرید میگو عمدهفواید خرید میگو به صورت آنلاین
خرید میگو عمده

خرید میگو عمده بدون واسطه از اینترنت مزایایی از جمله قیمت مناسب و ارزان تر نسبت به بازار و همچنین ارائه در بسته بندی های سفارشی شما خریداران محترم را دارد که این امر فروش میگو و ارائه آن به بازار را تسهیل می نماید.

خرید میگو عمده

بزرگترین مرکز خرید میگو عمده در بازار

خرید میگو عمده

استانهای بوشهر، خوزستان و هرمزگان به عنوان بزرگترین قطب صید و پرورش میگوی کشور به حساب می آیند. این استانها به دلیل داشتن مرزهای آبی با خلیج فارس منبع خوبی برای تامین انواع میگو دریا و پرورشی به حساب می آیند. از این رو نقش مهمی در ارز آوری از طریق صادرات ایفا می کنند. این سه استان جزء بزرگترین مراکز خرید میگو عمده کشور هستند که پرورش دهندگان و صیادانی توانا را در دل خود جای داده اند. برای مثال استان بوشهر با داشتن  ۱۰ سایت میگو صدر نشین پرورش میگو در کشور می باشد که در سال ۱۳۹۸ مقدار ۲۱ هزار و ۷۶۷ تن میگوی پرورشی از این سایتها برداشت شد.

ملاک قیمت گذاری خرید میگو عمده

خرید میگو عمده

همانطور که می دانید برای اینکه میگو را با قیمت مناسب تری خریداری کنید، بهتر است آنرا به طور مستقیم و بدون واسطه از تامین کننده تهیه نمایید. چندین عامل بر قیمت خرید میگو عمده تاثیر گذار می باشند که ما در اینجا چند تا از آنها را بررسی میکنیم:

کیفیت میگو پرورشی: مانند تمام حیوانات پرورشی عواملی در کیفیت میگو تاثیر دارد. از جمله آن تغذیه میگو، دمای استخر و داروی مورد استفاده در حین پرورش می باشد.
اندازه و سایز میگو: اندازه میگو بستگی به زمان صید میگو دارد. هرچه زمان صید زودتر باشد، در نتیجه میگو سایز کوچکتری دارد. هرچه میگو اندازه کوچکتری داشته باشد قیمت خرید عمده آن کمتر است. پس میگوهای بزرگتر دارای قیمت بالاتری هستند.
حجم خرید میگو: خریدار می تواند با افزایش حجم خرید خود از صیاد یا پرورش دهنده از تخفیفات بیشتری بهره مند شود. در نتیجه خرید میگو عمده با حجم بالا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

بسته بندی میگو: بسته بندی میگو با توجه به ارائه در بازار داخل و صادراتی و همچنین سفارش مشتری متفاوت است که عاملی تاثیرگذار در تعیین قیمت تمام شده میگوست.

فواید خرید میگو به صورت آنلاین

خرید میگو عمده

به طور کلی دو نوع میگو در اینترنت یافت می شود. یکی میگو پرورشی و دیگری میگو دریایی. به گفته بعضی از افرادی که میگو را به طور مداوم در سبد غذایی خود مورد استفاده قرار می دهند، میگو دریایی از طعم و مزه بهتری نسبت به میگو پرورشی برخوردار است. دلیل دیگر این امر می تواند تفاوت در ذائقه افراد با یکدیگر باشد.
شما از طریق جست و جو در اینترنت می توانید فروشگاههای آنلاین خرید اینترنتی میگو را پیدا کرده و اقدام به ثبت سفارش نمایید که در اینصورت از قیمت بهتری نسبت به خرید آن از فروشگاههای بزرگ بهره مند می شوید زیرا عملا هزینه های اضافی با سفارش از اینترنت حذف می گردند.

 

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید