مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده میگو پرورشی عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

مشخصات میگو پرورشی عمدهخرید مستقیم میگو پرورشی عمده

تولید کننده های میگو پرورشی،امروزه تلاش خود را در جهت تولید میگو پرورشی عمده جلو می برند.با توجه به خواص بسیار زیاد و منحصری که میگو دارد و همچنین ارزش غذایی بالا و البته طعم لذیذ و دلنشینی که دارد، امروزه علاوه بر میگو دریایی،توجه ها به سمت میگو پرورشی هم رفته. به این ترتیب می توان انواع جدید میگو را همانند ماهی به صورت پرورشی مصرف کرد.

تولید کننده میگو پرورشی عمده

مشخصات میگو پرورشی عمده

مشخصات میگو پرورشی عمده تولید میگو عمده،در مراکز پرورش میگو انجام می شود. همانطور که می دانید در سواحل هرمزگان میگو سفید هندی بیشترین صید را دارد.در سواحل جنوبی و بوشهر معمولا میگو ببری صید می شود.تا حدودی نوع میگو پرورشی به این نوع میگو ها بستگی دارد.به طور کلی میگو پرورشی کمی تیره تر از میگو دریایی است.اما معمولا گوشت هردو میگو بدون تفاوت و به رنگ صورتی روشن می باشد.مسئله بعدی طعم میگو است که بعد از پخت هیچ تفاوتی بین میگو پرورشی و میگو دریایی دیده نمی شود.

میگو دریایی هم مثل میگوی پرورشی دو رگ شکمی و پشتی دارد.رگ پشتی همان رده میگو است که بخشی از دستگاه گوارش آن می باشد که هنگام تمیز کردن باید آن را جدا و خارج کرد.رگ شکمی میگو،طناب عصبی میگو می باشد که در نوع دریایی و نوع پرورشی آن کمی تفاوت وجود دارد.در نوع پرورشی این رگ به دلیل محیط زندگی میگو کمی تیره تر است و به چشم می آید.اما در نوع دریایی میگو،این رگ و طناب عصبی شفاف تر است و با چشم کم تر دیده می شود.

یکی از تفاوت های میگو پرورشی و میگو دریایی این است که در رشد میگو های پرورشی از هورمون های رشد و بسیاری از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود و با توجه به این که این مواد در گوشت میگو می ماند می تواند اثرات نامطلوبی روی مصرف کننده بگذارد.اما میگو های دریایی هیچگونه هورمون رشد و یا آنتی بیوتیکی مصرف نمی کنند و از این نظر سالم و بدون آسیب هستند.

به طور کلی میگو،چه به صورت پرورشی و چه به صورت دریایی،خواص بسیار مفید و ارزشمندی دارد که برای سلامتی بسیار مفید است

خرید مستقیم میگو پرورشی عمده

خرید مستقیم میگو پرورشی عمده خرید میگو عمده،به صورت مستقیم از مراکز پرورش میگو انجام می شود.در هنگام خرید باید به یک سری نکات توجه کافی و لازم داشته باشید.از جمله گوشت میگو که باد معمولا صورتی روشن باشد.میگو نباید بوی زننده و بد داشته باشد. علاوه بر آن ظاهر سالمی داشته باشد.نکته شایان توجه این است که میگو تازه و سالم باشد.معمولا نوسانات قیمت در بازار فروش میگو دیده می شود که یک امر طبیعی می باشد.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید