مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید میگو پرورشی ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش پرورش میگو ایرانخرید مستقیم میگو پرورشی ایران

تولید میگو پرورشی ایران طی سالهای اخیر رونق چشمگیری داشته است. به همین علت برآن شدیم تا در این مقاله به بررسی جوانب مختلف و تفاوت های انواع میگوهای دریایی و پرورشی بپردازیم. همچنین بزرگترین مراکز خرید مستقیم این غذای پروتینی را معرفی کنیم.

تولید میگو پرورشی ایران

روش پرورش میگو ایران

روش پرورش میگو ایران طی سالهای اخیر به واسطه افزایش تقاضا برای خرید انواع میگو و همچنین کنترل صید آنها، شیوه های پرورشی میگو و روند آن سیر صعودی داشته است. بنابراین این دو عامل گسترش تولید میگو پرورشی را به همراه داشته است. برای این منظور میگوها را در استخرها خاکی یا سیمانی بر اساس استانداردهای خاصی نگهداری می کنند.

در طول چرخه رندگی میگوها باید به فاکتورهایی مانند نوع تغذیه، مقدار تغذیه، بیماری های فصلی و چگونگی تمیز کردن استخرها و … توجه کرد. بررسی این روند نقش مهمی در پرورش هر چه بهتر میگوها و عرضه آنها در فصول مختلف سال به بازار و افزایش میزان فروش می شود.
در این میان شاید برایتان این سوال پیش آید که تفاوت میگو پرورشی و دریایی در چیست و چگونه می توان آنها را از یکدیگر تشخیص داد؟ برای این منظور باید جوانب مختلف کمی و کیفی این دو رقم میگو را بررسی کنیم که شامل موارد زیر می شوند:

  • رنگ و شکل ظاهری: میگو پرورشی ایران گونه سفید غربی است که اندازه ای رشد و پوستی سفید دارد. در حالی که انواع میگو دریایی رقم های صورتی یا ببری سبز و موزی و سفید هندی هستند.
  • نوع تغذیه: بدون شک نوع تغذیه عامل مهمی در کیفیت و ویتامین های موجود در این غذای دریایی دارد. خوشبختانه تا به امروز هیچگونه گزارشی از استفاده از هورمون ها یا آنتی بیوتیک ها در خوراک میگو پرورشی گزارش نشده است.
  • رگ کمر میگو: عده ای بر این باورند که میگوهای پرورشی دارای دو درگ در قسمت بالایی کمر و زیر شکم هستند. باید گفت که این موضوع در هر دو گونه دریایی و پرورشی یکسان است. میگوها یک رگ عصبی در قسمت زیر شکم و یک رگ دستگاه گوارش در بالای کمر خو دارند.

خرید مستقیم میگو پرورشی ایران

خرید مستقیم میگو پرورشی ایران با توجه به موارد ذکر شده در بالا می توان گفت که انواع میگو پرورشی و دریایی از نظر خواص مصرفی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند. فقط اینکه میگوهای پرورشی با توجه به گونه خود دارای رنگ ظاهری سفید تر و اندازه ای درشت تر هستند. برای خرید میگو پرورشی درجه یک و ارگانیک باید بتوانید تامین کنندگان مستقیم و برندهای عرضه کننده این محصولا را به ویژه در کلان شهرها شناسایی کنید.
اگر قصد خرید انواع میگو پرورشی ایران با قیمت عمده و تولیدی را دارید، می توانید از طریق نمایندگان پخش این مرکز اقدام به ثبت سفارش و خرید بهترین رقم های پرورشی در جنوب و شمال کشور کنید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید