مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید میگو دریایی صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

فرق میگو دریایی صادراتی و پرورشیخرید مستقیم میگو دریایی صادراتی

میگو دریایی صادراتی از پرطرفدارترین انواع میگو می باشد که امروزه به مقدار انبوه تولید می شود. تولید میگو کار آسانی نیست و توسط افراد متخصص انجام می گیرد. برای تولید میگو نیاز به تجهیزات خاصی می باشد تا میگوهای مادر بتوانند تولید مثل کنند.

تولید میگو دریایی صادراتی

فرق میگو دریایی صادراتی و پرورشی

فرق میگو دریایی صادراتی و پرورشی همانطور که می دانید میگو در دو نوع صادراتی و پرورشی موجود می باشد. در ادامه قصد داریم فرق این دو نوع میگو را برایتان بیان نماییم، با ما همراه باشید.

رگ زیر شکم

میگو های صادراتی دارای یک رگ بزرگ و قرمز در زیر شکم خود هستند که در هنگام استفاده می بایست جداسازی شود، اما میگو های پرورشی دارای این رگ نیستند.

قیمت

قیمت میگو های صادراتی بسیار گران تر از میگو های پرورشی می باشد و این به دلیل تفاوت طعم آن ها می باشد.

رنگ

این دو نوع میگو از نظر رنگ نیز با یکدیگر تفاوت دارند، رنگ میگو های پرورشی صورتی کم رنگ می باشد اما رنگ میگو های صادراتی سفید است. البته رنگ این دو نوع میگو پس از پخت کاملا صورتی می شود.

اندازه

اندازه میگو های پرورشی معمولا بزرگتر از میگو های صادراتی است و این به دلیل خوراک آن ها می باشد.

طعم

معمولا طعم میگو های صادراتی پرطرفدار تر است، طعم میگو‌های صادراتی مقدار تندی کمی دارد اما میگو های پرورشی بسیار تند می باشند.

نوع تولید

نوع تولید این دو نوع میگو نیز با یکدیگر بسیار متفاوت است، برای تولید میگو صادراتی نیاز به هیچ گونه وسیله خاصی نیست و این نوع میگو به صورت طبیعی در دریا رشد می کنند.

اما برای تولید میگو های پرورشی نیاز به حوضچه های کوچک است تا میگو ها درون آن ها ریخته شوند و با استفاده از مواد غذایی مخصوص پرورش داده شوند.

خرید مستقیم میگو دریایی صادراتی

خرید مستقیم میگو دریایی صادراتی در حین خرید میگو صادراتی توجه زیادی داشته باشید تا بهترین نوع میگو دریایی را با قیمت مناسب خریداری نمایید. امروزه خرید میگو‌به صورت مستقیم از صیادان انجام می گیرد.

شرکت ها این محصول را از صیادان خریداری کرده و تمیز می کنند. مراحل تمیز کردن تا بسته بندی کردن میگو به عهده شرکت می باشد. وقتی  مراحل پاکسازی میگو به اتمام رسید میگو را درون بسته بندی های پلاستیکی به فروش می رسانند.

سعی کنید میگو را از مراکز معتبر خریداری نمایید، توجه داشته باشید که میگو یک نوع غذای دریایی محسوب می شود و غذاهای دریایی معمولا قیمت بالایی دارند.

اگر میگوی مورد نظرتان بیش از حد قیمت ارزانی داشت از خرید آن اجتناب نمایید زیرا احتمال اینکه میگو تازه و با کیفیت نباشد بسیار زیاد است.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید