مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش میگو صادراتی ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

مقصد میگو صادراتی ایران کجاست؟توزیع میگو صادراتی ایران

میگو صادراتی ایران یکی از غذاهای دریایی است که به خاطر کیفیت بسیار خوبی که دارد بسیار شناخته شده است به همین دلیل میزان تقاضا برای آن از سوی برخی از کشورهای خارجی زیاد است که این امر به اقتصاد کشور ما کمک بسیاری می کند و این کمک بخاطر ارزی آوری آن می باشد. امروزه بازار فروش میگو در کشور ما نسبت به ماهی فروش کمتری دارد در صورتی که خواص میگو بسیار بیشتر از ماهی است ولی بسیاری از مردم نسبت به آن بی اطلاع می باشند.

بازار فروش میگو صادراتی ایران

مقصد میگو صادراتی ایران کجاست؟

مقصد میگو صادراتی ایران کجاست؟ امروزه کشور ما یکی از کشورهای صادرکننده میگو می باشد که هر ساله رقم بزرگی از انواع میگوهای با کیفیت را به کشورهای خارجی مانند کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، ویتنام و آلمان و خیلی از کشورهای دیگر صادر می شود. فروش میگو صادراتی منبع درآمد بسیار پر رونقی محسوب می شود که امروزه علاوه بر صید دریایی آن از طریق پرورش انواع مختلف میگو هم سالانه میگوهای مختلف با کیفیتی برای فروش به بازار وارد می شود. پرورش میگو بیشتر در سواحل جنوبی که دارای شرایط آب و هوایی مناسب هست امکان پذیر می باشد.

از میگو می توان به شیوه های مختلف پخت مانند سوخاری، سرخ شده و آب پز شده استفاده کرد. این محصول به عنوان یک آبزی دریایی دارای خواص مفید فراوانی است مانند مواد معدنی مورد نیاز بدن و انواع ویتامین ها و به دلیل داشتن این مواد در مواردی مانند افزایش حافظه، درمان بیماری های قلبی و عروقی و کنترل فشار خون و همچنین کنترل وزن و  … بسیار تاثیرگذار می باشد چون به روش طبیعی تولید می گردد بنابراین دارای مزایای خیلی خوبی هم برای بدن می باشد امروزه استفاده از غذاهای دریایی به فراوانی در برنامه غذایی مردم قرار دارد.

توزیع میگو صادراتی ایران

توزیع میگو صادراتی ایران توزیع میگو ایران از سوی پرورش دهندگان آن در بین سایر مراکز فروش میگو در سراسر کشور انجام می گیرد همچنین بخش زیادی از آن علاوه بر تامین نیازهای بازار داخلی به کشورهای خارجی صادر می شود. کشور ما یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های انواع میگو در دنیا است که به همین دلیل هیچگونه کمبودی برای آن وجود ندارد و همیشه در بین نمایندگی های فروش توزیع می گردد و این مراکز نیز آنها را با قیمت های مختلفی در بین مصرف کنندگان میگو توزیع می کنند زیرا هر نوعی از این محصول بر اساس ویژگی ها و کیفیتی که دارد دارای قیمت مشخصی است و قیمت آن نسبت به برخی از انواع ماهی گران تر است.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید