مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید میگو پرورشی جنوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

میگو پرورشی در چه زمانی برداشت می کنند؟قیمت روز میگو پرورشی جنوب

میگوها یکی از انواع آبزیان هستند که دارای طعم و مزه لذیذ می باشند. همچنین خواص و مزایایی بیشماری دارند، از این رو مصرف کنندگان میگو روزبه روز در حال افزایش می باشد. میگو به دو صورت پرورشی و دریایی وجود دارد که میگو پرورشی جنوب، یکی از محبوب ترین نوع میگو می باشد. از مواد مغذی موجود در میگو می توان به ویتامین های گروه B, ویتامین E, ویتامین C, ویتامین A, فسفر، کلسیم، امگا۳، آنتی اکسیدانها، کربوهیدرات ها، منیزیم، پتاسیم، منگنز، پروتئین، آهن، روی و … اشاره کرد.

بازار خرید میگو پرورشی جنوب

میگو پرورشی در چه زمانی برداشت می کنند؟

میگو پرورشی در چه زمانی برداشت می کنند؟ برای اینکه درک بهتر زمان برداشت میگو پرورشی، ابتدا شما را با روش پرورش میگو آشنا می کنیم. این کار مراحل مختلفی داشته و پروسه زمانی تقریبا زیادی طول می کشد تا بتوان میگوی مرغوب و باکیفیت برداشت کنیم.

برای پرورش میگو جنوب، ابتدا صیادان، میگوهای زیادی را از دریا صید می کنند، سپس کارشناسان مربوطه، میگوهایی را که دارای تخم می باشند را جدا کرده و درون حوضچه های بتنی که داخل ساختمان می باشد، قرار می دهند و چند روزی منتظر می مانند تا میگوها به شرایط موجود و آب حوضچه ها عادت کنند، بعد از گذشت چند روز، میگوها را با محلول مخصوصی، شستشو می دهند تا از هر گونه آلودگی پاک شوند. سپس میگوها را به مخزن های تخم ریزی انتقال می دهند، که باید حوضچه ها در محیطی آرام و تاریک باشند. در این مرحله بعد از گذشت چند روز، میگوها عمل تخم ریزی را انجام می دهند. سپس میگوها را از درون حوضچه ها خارج می کنند و بعد از حدود ۱۲ ساعت، نوزادان میگو که به آنها ناپلی می گویند، از تخم بیرون می آیند،ناپلی ها تا ۱۶ روز به غذا دادن ندارند و از زرده تخم باقی مانده، تغذیه می کنند ولی بعد از گذشت این مدت باید به طور مرتب تغذیه شوند.

نوزادان میگو، در مدت زمان تقریبا ۳۰ روز، به مرحله ای می رسند که قابل پرورش می باشند، در این زمان، افرادی که استخرهای پرورش میگو دارند، میگوها را که هنوز بسیار ریز می باشند را از مراکز تکثیر میگو، تهیه می کنند و سپس به استخرهای خاکی انتقال می دهند.

پرورش دهندگان میگو باید تمامی مراحل رشد را با رعایت تمامی اصول اولیه و بهداشتی، به میگوها رسیدگی کرده و غذا بدهند تا بتوانند میگوی مرغوب برداشت کنند. بعداز گذشت ۴ تا ۵ ماه، میگوها به اندازه کافی رشد کرده و به زمان برداشت می رسند.

البته در این بازه زمانی، همانطور که اشاره شد، باید تمام مراحل و اصول مانند تغذیه دهی مناسب و اکسیژن مورد نیاز آب، برای پرورش میگوها، رعایت شود.

قیمت روز میگو پرورشی جنوب

قیمت روز میگو پرورشی جنوب در مورد قیمت میگو پرورشی جنوب، باید بگوییم که، متناسب با نوع و مرغوبیت میگو و همچنین میزان تولید در هر سال، متفاوت و متغیر بوده و نمی توان قیمت دقیق و ثابتی برای میگو در نظر گرفت.

اگر به دنبال خرید میگو جنوب پرورشی می باشید، پیشنهاد می کنیم، از طریق این سایت اینترنتی و شماره تماس درج شده در این سایت، با مشاورین ما در تماس باشید، تا مرغوب ترین نوع میگو پرورشی را با قیمت مناسب، خریداری نمایید.

فرشاد فقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مهراد پروتئین شما را به خرید بهترین محصولات میگو دریایی و پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید